вівторок, 28 березня 2017 р.

Засідання майстер-класу бібліотекарів району з національно-патріотичного виховання

     

   28 березня відбулося чергове засідання майстер-класу шкільних бібліотекарів Компаніївщини на базі шкільної бібліотеки Компаніївського відділення КЗ "Компаніївське НВО". 
  Бібліотекар-майстер (Полтавець С.В.) підготувала для слухачів з досвіду своєї роботи  цікаву та актуальну тему "Роль бібліотеки у формуванні громадянина України у реалізації пріоритетного напрямку національно-патріотичного виховання".
 Майстер-клас було проведено згідно розробленої  ПРОГРАМИ роботи.  Зацікавлюючим моментом для гостей стала креативна стінівка-запрошення від читачів бібліотеки та бібліотекаря.     Творчо пройшло знайомство-самопрезентація у вигляді вправ "Калинова родина" та "Життєві цінності".  
 У плідній співпраці було переглянуто презентацію та обговорено «Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді».  
  Полтавець С.В. представила власний досвід діяльності шкільної бібліотеки.  Неабияку зацікавленість проявили слухачі до використання сучасних можливостей використання різноманітних освітніх Інтернет-сервісів з метою формування свідомого учня-патріота.  
  Проведено практичні вправи "Складання моделі особистості-патріота" та створення скарбнички найефективніших форм, прийомів та методів діяльності бібліотеки з національно-патріотичного виховання.

 Запрошую більше дізнатися про засідання на сторінці цього блогу "Засідання 7. Національно-патріотичне виховання". 

Немає коментарів:

Дописати коментар