четвер, 10 листопада 2016 р.

МАЙСТЕР-КЛАС БІБЛІОТЕКАРІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ10 листопада 2016 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулося засідання обласної творчої лабораторії бібліотекарів навчальних закладів у формі майстер-класу з проблеми «Бібліотека – територія ідей та інновацій».
Учасниками від Компаніївщини були я, шкільний бібліотекар КЗ "Компаніївське НВО" Полтавець С.В., виступила з темою "Майстер-клас як форма поширення ідей і новацій у системі підвищення професійної компетентності бібліотекарів та стимулювання їх інноваційної фахової діяльності" та  Ткаченко О.М.,бібліотекар Нечаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Ю.Яновського, яка виступила з темою "Веб-ресурс бібліотеки як платформа для розширення інформаційно-освітнього простору користувача".  
Участю залишилася задоволена, отримала заряд енергії та поштовх до нових творчих звершень у бібліотечній справі. Рада була поспілкуватися з колегами-однодумцями, творчими та обдарованими бібліотекарями області. 
Більше дізнатися про обласну творчу лабораторію дізнайтесь ТУТНемає коментарів:

Дописати коментар